Blue Locki 7. jagu: väljalaskekuupäev, spekulatsioonid, vaatamine võrgus

Blue Locki 7. jagu ilmub laupäeval, 19. novembril 2022. Toome teieni anime uusimad värskendused.

Blue Locki kuuendas osas saame teada, et Z-meeskonna kapten Kuon on neid kogu aeg reetnud, lekitades nende strateegiaid ja relvi W-meeskonnale vastutasuks selle eest, et ta lubas tal olla Z-meeskonna parim väravakütt. Seda tehes pääseks ta järgmisesse valikusse isegi siis, kui meeskond Z kaotaks.

Asjad näivad meeskonna Z jaoks keerulised, sest nüüd mängivad nad meeskonnaga W kümne mängijaga 12 vastu. Siin on viimased uuendused.

Sisu 7. episood Spekulatsioonid 7. jao väljalaskekuupäev 1. Kas Blue Locki 7. jagu on sel nädalal pausil? 6. osa kokkuvõte Blue Locki kohta

7. episood Spekulatsioonid

Järgmises episoodis on ülejäänud matš Team W vastu ning Kuon liitub nendega. Tiim Z näeb vaeva, et võita 12 mängijat, kelle meeskonnas on vaid 10, nii et näeme, kuidas nad plaanivad võita ja kas see õnnestub.

Kuon liitub meeskonnaga W | Allikas: Crunchyroll

7. jao väljalaskekuupäev

Anime Blue Lock 7. jagu ilmub laupäeval, 19. novembril 2022. Jao pealkirja ega eelvaadet pole näidatud.

1. Kas Blue Locki 7. jagu on sel nädalal pausil?

Ei, Blue Locki 7. jagu ei pea sel nädalal pausi. Episood avaldatakse ülalnimetatud kuupäeval.

6. osa kokkuvõte

Episood algab sellega, et meeskond Z räägib oma järgmisest matšist võistkonna W vastu. Kui meeskond W kaotab, jääb ta turniirilt välja. Vennad Wanima on meeskonna W võtmemängijad, kes kasutavad kombinatsiooni.

Vennad Wanima | Allikas: Crunchyroll

Kuon töötab järgmiseks mänguks välja uue strateegia, et lasta kõigil särada kolmes vahetuses, kolme ees. Matš algab. Vendadel Wanimadel on tugev suhtlusstiil, nad kasutavad silmsidet, et teada saada, millal mööduda. Tundub, et nad tunnevad Chigirit ja vallandavad ta, mõnitades teda tema vigastuse pärast.

Isagi blokeerib nende löögi õigel ajal ja käsib Chigiril neid ignoreerida. Meeskond Z lööb kaks väravat. Üks vendadest Wanimatest teeb vea, maandudes võistkonnale Z, et saada vaba tabamus, andes neile veel ühe punkti. Esimesel poolajal tehti seisuks 3:0, kõik punktid Kuon.

Vennad Wanimad löövad järgmisel poolajal kaks punkti. Algul Kuon vabandab, et lasi neil skoori lüüa, kuid Isagi näeb ta näol kummalist naeratust. Näib, et meeskond W arvas ära meeskonna Z strateegia.

Isagi järeldab, et kuna Kuon lõi esimesel poolajal kõik väravad, kuid lasi teisel poolajal W-meeskonnal järele jõuda, reedab ta neid, et olla parim väravakütt ja minna üksi järgmisele valikule.

Kuoni naeratus | Allikas: Crunchyroll

Isagi astub Kuonile vastu ja vennad Wanimad kinnitavad tema järeldust. Kuon liitub nende meeskonnaga ja teatab meeskonnale Z, et nad mängivad 12-10. Ego laseb sellel jätkuda. Kuon ütleb Isagile, et ta tegi seda, kuna neil pole võimalust võita meeskonda V, kes võitis meeskonna Y 8:0. Võistkond W lööb taas skoori, juhtides nad 4:3.

Vaadake Blue Locki sisse:

Blue Locki kohta

Blue Lock on Jaapani mangasari, mille on kirjutanud Muneyuki Kaneshiro ja illustreerinud Yusuke Nomura. Seda on ilmunud Kodansha nädala ajakirjas Shōnen alates 2018. aasta augustist. Blue Lock võitis 2021. aastal 45. Kodansha Manga auhinna shōneni kategoorias.

Lugu algab Jaapani väljalangemisega 2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustelt, mis sunnib Jaapani jalgpalliliitu käivitama programmi keskkoolimängijate otsimiseks, kes hakkavad treenima 2022. aasta karikavõistlusteks valmistudes.

Ründaja Isagi Youichi saab kutse sellesse programmi varsti pärast seda, kui tema meeskond kaotab võimaluse minna Nationalsile, kuna ta läks edasi oma vähem oskuslikule meeskonnakaaslasele.

Nende treeneriks saab Ego Jinpachi, kes kavatseb 'hävitada Jaapani luuserjalgpalli', juurutades radikaalselt uue treeningrežiimi: isoleerida 300 noort ründajat vanglalaadsesse asutusse nimega 'Blue Lock'.